contact@domain.com
1, My Address, My Street, New York City, NY, USA

ENVIRONMENTAL PROTECTION MANAGEMENT

Autoři studie došli k závěru po USA
Home » healthblog  »  Autoři studie došli k závěru po USA
Autoři studie došli k závěru po USA

Autoři studie došli k závěru po USA

Vnitřní stolování bylo během pandemie několik měsíců zakázáno.

"Večeřela pod širým nebem v Il Forno úplně poslední den, kdy to bylo přípustné," uvedl Kuehlův úřad v pondělním prohlášení. „Miluje Il Forno, byla zarmoucena, když viděla, že jako mnoho restaurací trpí poklesem příjmů. Najedla se tam, přijala příslušná opatření, a bohužel tam nebude večeřet, dokud to naše nařízení o ochraně veřejného zdraví nepovolí.

Okres Los Angeles uvalil tento týden nový příkaz k pobytu doma pro svých 10 milionů obyvatel, protože se v celém státě a zemi množí případy koronaviru.

– Associated Press

COVID-19 se mohl v USA šířit nejméně měsíc předtím, než byl nahlášen první případ, říká CDC

Nový koronavirus mohl ve Spojených státech kolovat nepozorovaně týdny předtím, než byl v roce 2020 hlášen první případ, naznačuje nová vládní studie .

Autoři studie došli k závěru poté, co americká Centra pro kontrolu a prevenci nemocí nalezla důkazy o protilátkách proti koronaviru v krvi odebrané v prosinci 2019, podle zprávy zveřejněné v pondělí v časopise Clinical Infections Journal.

Rozlučte se s nepohodlím v kloubech a přivítejte světlejší budoucnost bez bolesti. Vyzkoušejte náš doplněk nyní na https://hondrostrong-website.com/ !

Vědci analyzovali dary krve odebrané americkým Červeným křížem od obyvatel devíti států mezi 13. prosincem a 17. lednem a našli důkazy protilátek ve 106 ze 7 389 vzorků.

Protilátky byly také nalezeny u 67 darů krve v lednu ze států, které v té době nehlásily rozsáhlé ohnisko, jako je Connecticut, Iowa, Massachusetts, Michigan, Rhode Island a Wisconsin.

– Adrianna Rodriguez, USA DNES

Florida zaznamenala 1 milion případů COVID-19

Florida se v úterý stala třetím státem, který překročil 1 milion případů, a nadále se přibližovala počtu obětí koronaviru 20 000.

Guvernér Ron DeSantis však zůstal neochvějně proti celostátnímu nařízení povinného používání masek nebo návratu k uzamčení podniků, včetně barů a restaurací.

"Ano, vidíme nárůst, ale jiné státy zaznamenávají ještě více," řekl DeSantis v pondělí během tiskové konference v Kissimmee s komisařem pro vzdělávání Richardem Corcoranem. Byla to jeho první živá tisková konference za měsíc.

DeSantis zopakoval svůj nesouhlas s maskovacími mandáty a uzamčením na CNN v úterý ráno, ve stejný den, kdy bylo oznámeno, že Florida v pondělí přidala 8 797 nových případů na celkem 1 008 166, což je po Kalifornii a Texasu třetím státem, který překročil 1 milion případů.

– Jeffrey Schweers, demokrat z Tallahassee

„Přílivová vlna“ COVID-19 se obává, protože nemocnice v Alabamě se plní

Alabamské nemocnice, které již léčí rekordní počet pacientů s COVID-19, se připravují na „přílivovou vlnu“ dalších případů spojených s prázdninovými setkáními, řekl v úterý zdravotnický úředník, když se školy a další potýkaly se zhoršující se pandemií koronaviru.

Navzdory skutečnosti, že nyní probíhá méně testů než dříve v propuknutí, stát od 15. listopadu stále eviduje nejméně 2 000 nových případů denně. Nemocnice ošetřují více pacientů než kdy jindy a očekávaný nárůst případů po Dni díkůvzdání ještě začít, řekla Dr. Jeanne Marrazzo, ředitelka infekčních nemocí na University of Alabama v Birminghamu.

Podle Asociace nemocnic v Alabamě bylo v pondělí k dispozici pouze 11 % státních lůžek intenzivní péče a zbývající prostory by mohly být zaplněny, protože je více pacientů přijímáno, než opouští nemocnice.

"Za dva až tři týdny bychom se skutečně mohli dostat do situace, která ohrozí naši schopnost poskytovat zdravotní péči," řekl Marrazzo. I když se odborníci během krize snažili vyhnout „alarmistické terminologii“, řekla: „Myslím, že toto je čas, kdy musíme začít přemýšlet o věcech, jako jsou snímky přílivových vln nebo snímky tsunami.“

– Associated Press

Rhode Island otevírá polní nemocnice s nárůstem počtu hospitalizací

Rhode Island otevřel dvě polní nemocnice, které mají dohromady více než 900 lůžek, protože počet lidí hospitalizovaných s COVID-19 ve státě dosáhl nového maxima.

V neděli bylo ve státních nemocnicích nemocných 410 pacientů, k poslednímu datu, ke kterému byly informace dostupné, informovalo v úterý státní ministerstvo zdravotnictví. To je nejvyšší počet lidí hospitalizovaných s touto nemocí za jediný den od začátku pandemie.

Care New England otevřela polní nemocnici s více než 300 lůžky v Cranstonu v pondělí, ve stejný den, kdy stát poslal nouzové varování, že konvenční nemocnice dosáhly své kapacity pro koronaviry.

Zařízení s téměř 600 lůžky bylo otevřeno v úterý v Rhode Island Convention Center v Providence. Provozuje ji Lifespan, největší nemocniční skupina ve státě.

– Associated Press

Počet úmrtí na COVID-19 v Indianě se během listopadu téměř zdvojnásobil

Počet úmrtí na COVID-19 v Indianě se za listopad oproti předchozímu měsíci téměř zdvojnásobil, protože zdravotničtí úředníci k těmto zprávám stále přidávají a počet hospitalizací souvisejících s koronavirem ve státě zůstává během pandemie nejvyšší.

Ministerstvo zdravotnictví státu Indiana přidalo 142 úmrtí do celostátního mýtného s denní aktualizací v úterý. K většině z těchto úmrtí došlo během minulého týdne s hlášením klidu od místních úředníků o víkendu Díkuvzdání.

Ty zvýšily počet úmrtí na koronavirus v Indianě během listopadu na nejméně 1 416 lidí – překonání předchozího měsíčního maxima v dubnu o téměř 400 a téměř dvojnásobek celkových 732 úmrtí v říjnu.

– Associated Press

Guvernér Oklahomy vyhlašuje den modliteb, když se virus rozšíří

Vzhledem k tomu, že koronavirus v Oklahomě stále narůstá a blíží se 200 000 případům, guvernér Kevin Stitt vyhlásil čtvrtek dnem modliteb a půstu ve státě.

Sedmidenní klouzavý průměr nových případů v Oklahomě se podle údajů Univerzity Johnse Hopkinse zvýšil z 2 628,9 na 2 838,7. Ministerstvo zdravotnictví státu Oklahoma v úterý oznámilo jednodenní maximum 1 718 hospitalizací a 199 482 případů od začátku pandemie, což je o 1 737 více než v pondělí.

„Věřím, že musíme i nadále prosit Boha, aby uzdravil ty, kdo jsou nemocní, utěšoval ty, kteří jsou zraněni, a poskytl obnovenou sílu a moudrost všem, kteří zvládají následky COVID-19,“ uvedl Stitt v pondělním prohlášení.

Stitt, který byl v červenci pozitivně testován na virus a dříve daroval plazmu ve snaze pomoci dalším pacientům s virem zotavit se, uvedl, že provede druhý dar plazmy.

– Associated Press

Rozhořčení: Filmy se natáčejí na vlakovém nádraží v LA, školy v Atlantě

Los Angeles neuzavře své testovací místo na COVID-19 na Union Station, aby nakonec umožnilo natáčení filmu, zatímco Atlanta plánuje umožnit natáčení filmu „Spider Man“ na uzavřených středních školách.

V Los Angeles byl testovací zaměřovač nastaven na vypnutí, aby Miramax mohl natočit některé scény pro film "He's All That". Plán natáčení romcomu vyvolal šílenství dramatického nesouhlasu a o několik hodin později starosta Eric Garcetti tweetoval, že „můj tým pracoval na tom, aby v úterý znovu zahájili testování na Union Station“.

Podle mluvčího Miramaxu nebylo vypnutí požadavkem Miramaxu a jakmile se o narušení dozvěděla, produkce požádala testovací společnost, aby obnovila své služby na tomto místě.

V Atlantě, kde jsou učebny zavřeny ve prospěch virtuálního učení, získal produkční tým a obsazení filmu „Spider-Man“ zvláštní povolení od Atlanta Public Schools k natáčení na dvou středních školách od příštího měsíce, Atlanta Journal-Constitution. hlášeno . Schválení přišlo poté, co lokační manažer filmu „vyhodil pobídku 50 000 dolarů,“ napsal ústav.

Christie Johnston, učitelka a matka, na twitteru napsala : "Osobně škola není jen bezpečná, je nezbytná pro učení. Škoda, že děti negenerují miliony jako film, jinak by se vrátily před učitele třída spíše než obrazovka počítače."

Představitelé Chicaga kvůli nárůstu COVID uzavřeli párty pro 300 lidí

Představitelé Chicaga uzavřeli v neděli brzy v suterénu party pro 300 osob, kde účastníci neměli masky ani sociální distancování. Městská pracovní skupina provedla několik přestupků a místo uzavřela.

„Takové akce jsou fackou do tváře tisícům podniků a milionům obyvatel Chicaga, kteří každý den přinášejí oběti, aby udrželi naše město v bezpečí, a budeme pokračovat v zasahování proti této neomluvitelné činnosti,“ Rosa Escareno, komisařka Chicaga. Uvedlo to v prohlášení ministerstvo pro obchodní záležitosti a ochranu spotřebitele.

Chicago je uprostřed návalu COVID-19, který je mnohem větší, než byl jeho jarní nárůst, a vnitřní stolování je od konce října zavřené. V následujícím měsíci město vyšetřovalo téměř 900 podniků kvůli porušení předpisů a uzavřelo sportovní areál kvůli pořádání večírku s více než 600 lidmi a taneční sál kvůli pořádání večírku s více než 200 lidmi. Jen minulý víkend vyšetřovali úředníci téměř 100 incidentů.

Město od března potvrdilo téměř 160 000 případů onemocnění COVID-19 a téměř 3 500 úmrtí. Nahoru: Nové denní počty případů, které vyvrcholily v polovině listopadu, neustále klesají. Míra pozitivity v úterý klesla oproti předchozímu týdnu.

– Grace Hauck

Kdo je první? Poradní panel hlasuje o doporučení

Přečtěte si naše kompletní zpravodajství o koronaviru, včetně toho, jak se instituce v New Jersey vypořádaly s požadavky na testování a nedostatkem zásob a ventilátorů, stejně jako o očekávaném znovuotevření podniků, online vzdělávání, otřesené ekonomice a dalších.

Slib čtenářům: náš tým novinářů pracoval na tom, aby vám přinesl ty nejzásadnější informace o propuknutí koronaviru, jakmile je získáme. A jsme odhodláni hlásit vám tyto kritické informace pouze z prověřených zdrojů střízlivým a objektivním způsobem.

Přichází vakcína proti COVID

Obyvatelé a zaměstnanci zdevastovaného domova veteránů v New Jersey v Paramusu začali 29. prosince dostávat očkování proti COVID-19.

Vakcíny na ochranu proti COVID-19 začaly do New Jersey přicházet v omezeném množství. Prvními příjemci byli zaměstnanci nemocnice v první linii. Na řadu přijdou pečovatelské domy. Tato první fáze potrvá do února. Zde jsou podrobné otázky a odpovědi o tom, jak, kdy a kde se nechat očkovat.

V 8:10 15. prosince jediným píchnutím jehly do paže ošetřovatelky Maritzy Beniquezové zahájilo New Jersey protiútok proti viru, který zabil více než 17 000 jeho obyvatel, ochromil celá odvětví jeho ekonomiky a rozbil zažité zvyklosti. všichni od předškoláků po obyvatele pečovatelských domů.

Mezi první příjemce očkování proti COVID-19 v New Jersey patřila armádní veteránka, bývalá profesionální fotbalistka a matka synů. Někteří byli domorodci z New Jersey a jiní byli přistěhovalci z Dominikánské republiky a Jamajky. V obřadech bohatých na symboliku oslavovali naději po měsících nákazy.

Očekává se, že první dávky vakcíny k prevenci COVID-19 dorazí do nemocnic v New Jersey během několika dní poté, co americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv 11. prosince povolil její nouzové použití. Zde je to, co zatím víme o tom, kdy a jak bude k dispozici, stejně jako kdo ji získá jako první.

Vzhledem k tomu, že se obyvatelé pečovatelských domů stěhují do přední části linie očkování proti COVID-19 spolu se zdravotnickými pracovníky, úředníci New Jersey revidují svůj distribuční plán tak, aby pokryl 45 000 obyvatel a 95 000 zaměstnanců, kteří se o ně starají.

Odpoledne 22. září se náš zdravotní reportér stal datovým bodem při hledání vakcíny k prevenci COVID-19. Tehdy dostala první ze dvou výstřelů v klinickém testu na vývoj vakcíny a stala se jednou z 30 000 dobrovolníků, kteří vzali jehlu pro vědu.

V celostátním závodě bude potřeba více než 100 000 dobrovolníků očkovacích látek, aby vyvinuli injekci, která zabrání COVID-19.

Snad nejpozoruhodnější tvor, který lze nazývat vody u New Jersey domovem, je starší než dinosauři, pomáhá vyrovnávat státní ekosystém a vypadá, jako by se vynořil z franšízy filmu „Mimozemšťané“. Nyní krab podkovy hraje zásadní roli ve vývoji vakcíny proti COVID-19

Dvě lékařské instituce v New Jersey najímají dobrovolníky, aby otestovali potenciální vakcínu proti COVID-19, onemocnění způsobenému koronavirem.

Contents